.

.

zhenfa USB Батеријата е Апарат за полнење за на ОЛИМП SP-810UZ,SP810UZ SP-800UZ,SP800UZ SH-21,SH21 SZ-10,SZ10 SZ-11,SZ11 SZ-12,SZ12 SZ-14,SZ14

zhenfa USB Батеријата е Апарат за полнење за на ОЛИМП SP-810UZ,SP810UZ SP-800UZ,SP800UZ SH-21,SH21 SZ-10,SZ10 SZ-11,SZ11 SZ-12,SZ12

DEN 273.60

Износ
Во продавницата.


Производ Модел : LI-50 B Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 4.2 V/400m A Операција Температура : -20+60° Складирање Температура : -40+85° Боја : Црна Димензии : 95×75×15mm(Приближна Вредност) Производ Тежина : 40 g (Вклучуваат USB Кабел) Испорака Тежина : 100 g (Вклучуваат USB Кабел) Изборен Спецификации : 1pc Полначот тело 1pc Микро USB Кабел Тип на Производ : Замена на Производот (Нов) Состојба : Нова, 1 година гаранција!
Забелешки : полначот не е за полните вашата батерија само. Тоа не функционира како AC адаптер за вашиот уред.

За производот

Брзо полнење:
No
Тип:
USB
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ZF-50B
Бренд Име:
zhenfa
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Употреба:
Камерата

Слични предлози