.

.

LVSUN Универзална Камера Батерија Полнач со Автомобил Адаптер USB Порта За Fuji АА/AAA КАНОН NIKON PANASONIC SONY CASIO SAMSUNG GoPro

LVSUN Универзална Камера Батерија Полнач со Автомобил Адаптер USB Порта За Fuji АА/AAA КАНОН NIKON PANASONIC SONY CASIO SAMSUNG

DEN 652.00
DEN 959.52
-32 %

Износ
Во продавницата.


LVSUN PC8 CC Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА/AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи. Ние ги Доставуваме Повеќе од 200 Видови На Плочи за Да се Изберат, да Одговара за најголемиот дел од Камерата Батерии.
Спецификација На Производот :
Текст : AC 100 V-240 V 50-60 Hz
DC Автомобил 12 V Приклучок
Излез : наизменична СТРУЈА 1.2-8.4 V 800m A(MAX)
USB 5 V 1А
1.Полнење дигитална камера/видео камера(3.6-7.2 V) батерија,PSP батеријата,АА/AAA(1.2 V,Ni-CD,Ni-МЗ)батерија
2.Полнење на мобилен телефон /PDA батеријата,со 3.6 V,се идентификуваат позитивните пол или негативен пол автоматски
3.Полнење во автомобил со автомобилот кабелот за напојување
4.Повеќе од 200 модели на монтажни таблици за различни брендови. (Можете да ни кажете модели сакате, или ние ќе ги испрати по случаен избор.)
5.USB излез 5 V 1А(MAX)
6.100-240 V Влезен напон одговараат за речиси сите земји.
7. Безбедност себе заштита : во текот температура, во текот на напон, над сегашната, краток спој,итн
Пакет : 1. PC8 CC Полначот База 1pcs
2. AC кабелот за Напојување 1pcs ( ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, АУ, KR plug да се избере, PLS кажете ни го приклучокот што го сакате, или ние ќе snd по случаен избор)
3. автомобилот кабелот за напојување 1pcs Топла Продажба Камера Батеријата Плочи :
За Canon : NB1 L, NB2 L, NB3 L, NB4 L, NB5 L, NB6 L, NB7 L, NB8 L, NB9 L, NB10 L, NB11 L, NB12 L, LP-E5, LP-E6, LP-E8, LP-E10, LP-E12, BP511, BP808..
За Nikon : EN-EL1, MK-EL3, MK-EL8, MK-EL12, MK-EL13, MK-EL14, MK-EL15, MK-EL18, MK-EL19, MK-EL20, MK-EL22, MK-EL23..
За Sony : NP-BD1, NP-BX1, NP-BG1, NP-BK1, NP-BX1, NP-FW50, NP-FM50, NP-FP50..
За Panasonic : DMW-BCN10, DMW-BCL7 E, DMW-BLH7 PP, DMW-BCF10, DMW-BLF19.. DMW-BCH7 E, DMW-BCK7, "ФОЛКСВАГЕН" - VBG130, "ФОЛКСВАГЕН" - VBG6, "ФОЛКСВАГЕН" - VBN130, "ФОЛКСВАГЕН" - VBK180..
За Fujifilm : NP-W126, NP85, NP60, NP95..итн
За Олимп : LI-90 B, BLN-1, BLM-1, BLS1, LI-50 B, LI-40 B..итн
За Casio : NP110, NP60, NP70, NP90, NP100, NP110 C, NP120 C, NP130 C, ХА-G20 BAT..
За Samsung : BP1030,BP1310, BP1410, SLB-10 A..итн
За Go Pro : AHDBT-001, AHDBT-201, AHDBT-301, AHDBT-401..
Други Бренд : За PENTEX, SANYO, Leica..
UDOLI-LVSUN Еден од водечките производство во Компјутер и мобилност, периферни уреди. Повеќе од 1000 вработени. Ние сме новородено бебе во Aliexpress. Но, ние сме 13 години во Електронска поле. Ние ќе се фокусираме на квалитет и услуга, продолжува да се изгради висок квалитет бренд. Ние ќе го лансира нови производи и промотивни активности, од време на време . PLS додадете нашата продавница до вашите омилени продавници . Ви благодариме!

За производот

Брзо полнење:
No
Батеријата Број:
1
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
LVSUN
Број На Модел На:
LS-PC8CC-USB
екран:
No
Употреба:
Камерата
Пакет:
No
Чашката Стандард:
ЕУ/ САД/KR/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/AU
конектор тип:
камерата на полначот на батеријата
одговараат за:
КАНОН, NIKON, PANASONIC, CASIO, SAMSUNG, GOPRO
На текст:
AC, DC

Слични предлози