.

.

Deerekin 9H HD 2.5 D Површинска Цврстина Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Sony A3000 A5000 Камера

Deerekin 9H HD 2.5 D Површинска Цврстина Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Sony A3000 A5000 Камера

DEN 216.00
DEN 287.52
-25 %

Износ
Во продавницата.

9 H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Sony A3000/A5000
Опис : го Заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс на Високо пренос до 95% задржува екран јасност Ултра-тенок 0.3 mm (0.02") оптичко стакло Статични лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоци Совршен сечење за специфични за Sony A3000 A5000 Пакетот Вклучува : 1 x Стакло Екран Заштитник 1 x Влажни Избрише 1 x Сува Избрише 1 x Водич Налепница 1 x Прашина-апсорбер

За производот

Пакет:
Yes
Големина:
1*1*1
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
за SonyA3000 A5000
Бренд Име:
WINOTAR

Слични предлози