.

.

(6pcs, 3pack) LCD Guard Филм Екранот Заштитник за Panasonic Lumix DMC ZS50 TZ70 FX700 FZ47 ZS45 TZ57 TX1 TZ85 G5

(6pcs, 3pack) LCD Guard Филм Екранот Заштитник за Panasonic Lumix DMC ZS50 TZ70 FX700 FZ47 ZS45 TZ57 TX1 TZ85 G5

DEN 235.20

Износ
Во продавницата.

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение на заштитна фолија е супер јасно материјал. Вие сеуште имате кристално јасни и остри приказ на сите на содржината на екранот. Со исклучително отпорно на гребење и издржливи површината. Гребење нема да имаат шанси против овој Екран Заштитник. Со дополнителни анти-отпечатоци слој, нечистотија и отпечатоци лесно може да се избриша надвор од филмот. Карактеристики на производот (6pcs, 3-pack) Секој пакет вклучувајќи и две екран заштитници и еден микрофибер крпа Транспарентен Екран Заштита Отпорен на Гребење со 3 H Цврстина Не Влијае на Екранот или Пред Камера-Намалување на Точната Екран Димензии Трајни PET Пластика Екран на Допир за Компатибилност Забелешка : За главните LCD екран САМО Детали за Производот Бренд : Deerekin Состојба : Brand New ( Неотворена / Неискористени / Неоштетени ) Материјал : ПЕТ Пластика (Анти-Нула, Анти-Прашина) Светлина : 94% Цврстина : 3 H Додатоци : Екран Заштитник x6, Микро-влакна Текстил x3 Гаранција : 6 Месеци, Компатибилни со : DMC-ZS50 TZ70 FX700 FZ47 ZS45 TZ57 TX1 TZ85 G5
Производ Слики

За производот

Бренд Име:
DEEREKIN
Пакет:
Yes
Големина:
Does Not Apply
Број На Модел На:
DKLCD-ZS45
Употреба:
Камерата

Слични предлози