.

.

НОВИТЕ Леќи на Анти-се тресат Фокус Flex Кабел За SONY FE 28-70 мм 28-70mm f / 3.5-5.6 СОК (SEL2870) 55 калибар Поправка Дел

НОВИТЕ Леќи на Анти-се тресат Фокус Flex Кабел За SONY FE 28-70 мм 28-70mm f / 3.5-5.6 СОК (SEL2870) 55 калибар Поправка Дел

DEN 381.60

Износ
Во продавницата.

Ние сме среќни да помогнеме.Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up.задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal. фабриката ПРАТКАТА 1.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете добра камера дефект, купувачи цел проценка на грешка, купи погрешно делови, ние може да не се врати, ви благодариме за вашето разбирање.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање. ПЛАЌАЊЕ 1. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга. 6 : купи производот по добиваат, се чувствуваат нешто не е во ред со производот по инсталацијата, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, нашата слободна техничко водство.За да се направи вашето купување искуство јасна еден,задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо.

За производот

Број На Модел На:
За SONY FE 28-70 мм 28-70mm f / 3.5-5.6 СОК (SEL2870) 55
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
За sony
Пакет:
Yes

Слични предлози