.

.

55мм Кружни Polarizer Оптичко Стакло CPL Филтер За Canon За Nikon За Sony Камера

55мм Кружни Polarizer Оптичко Стакло CPL Филтер За Canon За Nikon За Sony Камера

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.

Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на клиентот Гаранција > 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). Овој број е често претходено од Ø (дијаметар) симбол.Повратни информации е многу важна за нас.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. да се направи на стакло
Ве молиме потврдете го вашиот филтер леќа големина пред цел. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете.
55мм Кружни Polarizer Оптичко Стакло CPL Филтер За Canon За Nikon За Sony Камера
CPL Филтри (Кружни Polarizer) се одлични за отстранување на несаканите одблесоци од не-метални површини, како што се стакло или вода.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење. На пример : Ø52 = 52mm леќа тема големина. Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци). Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот Услуги на Клиентите > го одржуваме високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. Вашата камера е објектив тема големина ќе бидат означени некаде на објективот барел или на внатрешноста на вашиот постоечки леќи на камерата капа. Монтиран на ротирачки рамка, овој филтер може да се прилагоди за да се блокира различни нивоа на рефлексија. Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина. ние ќе ви даде врати ID. Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена.com за помош Превозот > Парцели ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце.
Пакетот Вклучува :
1pcs x CPL Филтер
Плаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.

За производот

Пакет:
Yes
Тип:
Polarizer Филтер
Број На Модел На:
55мм Кружни Поларизирана CPL Филтер За Canon
Бренд Име:
ikacha
Модел:
55мм Кружни Поларизирана CPL Филтер
се применуваат:
За Canon За Nikon За Sony Камера

Слични предлози