.

.

NiSi 86mm CPL Ултра Тенок Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата Бесплатен Превозот за canon nikon, sony камера 150-600 посебни CPL

NiSi 86mm CPL Ултра Тенок Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата Бесплатен Превозот за canon nikon, sony камера

DEN 1852.80

Износ
Во продавницата.


2. Ако груб поштата предизвика парцела оштетени, купувачот треба да се праша за поштата плати изгубени, ние не преземе целосна одговорност. Како што несреќи, одложувања, царинските, купувачот треба да плаќаат дополнителен данок. 3. Ако ви треба декларираат стоката како друг објект име, или одредете вредност за обичај, ве молиме да не информирате пред трансфер на пари. 1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски. 2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО.
2. Ако груб поштата предизвика парцела оштетени, купувачот треба да се праша за поштата плати изгубени, ние не преземе целосна одговорност. Како што несреќи, одложувања, царинските, купувачот треба да плаќаат дополнителен данок. 3. Ако ви треба декларираат стоката како друг објект име, или одредете вредност за обичај, ве молиме да не информирате пред трансфер на пари. 1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски. 2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО.

За производот

Калибар:
49mm
Пакет:
Yes
Тип:
Polarizer Филтер
Број На Модел На:
86mm
Бренд Име:
NISI

Слични предлози