.

.

НОВИ пристигнување 82mm Ултра-Виолетова УВ Филтер леќа Заштитник+кутија за Nikon Канон Sony Pentax Сигма НП Бесплатен Превозот

НОВИ пристигнување 82mm Ултра-Виолетова УВ Филтер леќа Заштитник+кутија за Nikon Канон Sony Pentax Сигма НП Бесплатен Превозот

DEN 145.00
DEN 177.60
-18 %

Износ
Во продавницата.

Сите предмети ќе бидат декларирани како "Подарок", со ниска вредност, ние секогаш обидувајте се да ја законски да се намалат увозните давачки за клиентите.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-35working дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција
· Ние ќе го испрати предметот до купувачот е-адреса е предвидено од страна на вашата сметка, ако сакате објектот да биде испратен до различни адреса, ве молиме наведете со порака за да се потврди пред ставање ред.
Пакетот Вклучува :
· 1 x Сосема нов Ултра-Виолетова УВ Филтер+кутија
Превозот Информации
1. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било царински давачки. Ние нудиме попуст на Превозот и Ракувањето со Наплаќаат за дополнителни објектот да биде испратена до истата адреса.
· Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци.
Компатибилен :
· Сите SLR Камера/Дигитална Камера/видео камера DV со 82mm Дијаметар на Леќата. По исплата е расчисти, оваа точка ќе се испраќаат преку Стандард Воздух Mail (Хонг Конг Пост) во рок од 48 часа, но се исклучат време на викендите и други правни празници.
· Ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно, ние не ќе биде одговорен за поштенски загуби предизвикани од неточни & невалидна адреса е предвидено. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
· Висок Квалитет Кристално Оптички Филтер.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
· Ние нудиме комбинација на превозот, но не и локалните pick-up услугата.
· Ние ги преземат за да го замени или поправи тоа за вас од страна на производителот во случај на испорачаната објект се наоѓа погрешни додека превозот обвиненија ќе бидат родени од страна на купувачот. Нормално ние само брод вашата адреса.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден! ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене .
· Сите плаќања се очекува во рок од 7 дена по аукција е затворена. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена од приемот на објектот, ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор (шпедиција, осигурување и ракувањето со обвиненија не се враќа).
· Аукција Реден Број, вашиот Полно Име и Превозот Адреса МОРА да бидат вклучени во Зачувам плаќање.

За производот

Бренд Име:
KEFU
Тип:
УВ Филтер
Пакет:
Yes
is_customized:
Yes

Слични предлози