.

.

62mm Ултра-Виолетова УВ Филтер леќа Заштитник+кутија за Nikon Канон Sony Pentax Сигма НП Бесплатен Превозот

62mm Ултра-Виолетова УВ Филтер леќа Заштитник+кутија за Nikon Канон Sony Pentax Сигма НП Бесплатен Превозот

DEN 102.00
DEN 124.80
-18 %

Износ
Во продавницата.


· Во комбинација Превозот за повеќе објекти се достапни по барање.
· Служи како заштитен штит за вашата други леќи. Сите не-плати понудувачи ќе се информираат и да добијат неплатени предупредување од e-Bay. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
· Сите плаќања се очекува во рок од 7 дена по аукција е затворена. Време на испорака
Сад / Велика Британија / Австралија
7-20 дена
Канада
7-21 работни дена
Европа / Русија
Нормално, 10-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Ние брод на Светот, а Прибл. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена од приемот на објектот, ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор (шпедиција, осигурување и ракувањето со обвиненија не се враќа). Нормално ние само брод вашата адреса.
· Ние нудиме комбинација на превозот, но не и локалните pick-up услугата. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси
Враќање
· Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. По исплата е расчисти, оваа точка ќе се испраќаат преку Стандард Воздух Mail (Хонг Конг Пост) во рок од 48 часа, но се исклучат време на викендите и други правни празници. Сите предмети ќе бидат декларирани како "Подарок", со ниска вредност, ние секогаш обидувајте се да ја законски да се намалат увозните давачки за клиентите.
· Ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно, ние не ќе биде одговорен за поштенски загуби предизвикани од неточни & невалидна адреса е предвидено. Ние нудиме попуст на Превозот и Ракувањето со Наплаќаат за дополнителни објектот да биде испратена до истата адреса.
Плаќање
· Ние го прифаќаме Зачувам САМО, ве молиме испратете го вашето плаќање на нашиот Зачувам сметка :
· Зачувам ви овозможува да плаќаат со кредитни картички, дебитни картички, s и Зачувам сметка салда. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Пакетот Вклучува :
· 1 x Сосема нов Ултра-Виолетова УВ Филтер+кутија
Превозот Информации
1.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
· Ние ги преземат за да го замени или поправи тоа за вас од страна на производителот во случај на испорачаната објект се наоѓа погрешни додека превозот обвиненија ќе бидат родени од страна на купувачот. Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-35working дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција
· Ние ќе го испрати предметот до купувачот е-адреса е предвидено од страна на вашата сметка, ако сакате објектот да биде испратен до различни адреса, ве молиме наведете со порака за да се потврди пред ставање ред.

За производот

Бренд Име:
KEFU
Тип:
УВ Филтер
Пакет:
Yes
is_customized:
Yes

Слични предлози