.

.

2 парчиња Камера Филтер држач за Cokin 40.5 49 52 55 58 62 67 72 77 82P серија бесплатен превозот

2 парчиња Камера Филтер држач за Cokin 40.5 49 52 55 58 62 67 72 77 82P серија бесплатен превозот

DEN 154.00
DEN 167.04
-8 %

Износ
Во продавницата.


Филтер држач, се користат за поставување на филтри на камерата. 3 слотови за плоштадот филтер.
Пакет се вклучени :
Само Две филтер држач .

За производот

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
хари добро
Пакет:
No
Тип:
1

Слични предлози