.

.

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm Ротирачки Град Дипломирал портокалова Боја Леќа Филтер +филтер случај за Canon EOS 700D 600D 550D Nikon dslr фото SLR Камера

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm Ротирачки Град Дипломирал портокалова Боја Леќа Филтер +филтер случај за Canon EOS 700D 600D 550D

DEN 141.00
DEN 173.76
-19 %

Износ
Во продавницата.


почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
Карактеристики на производот : 1) Дипломирал боја филтри обезбеди постепено боја транзиција за непречено меша ефект. Дајте му на вашиот пејзаж и текстура на кожата повеќе шарени допир. 2) филтерот е поставена на ротирачка рамка за да им овозможи на корисниците да се донесе обоени и јасно филтер делови на саканата позиција со едноставно ротирање на планината. 3) Овој филтер е двојно навој дозволувајќи им на дополнителни филтри за да се зезнав една над друга. Со помош на два боја дипломирал филтри ротира за 180 степени во однос на едни со други им овозможува на различни бои за да исчезнат во едни со други. Спецификации : 1) Вид : Прилагодлив Дипломирал Филтер 2) Состојба : Brand New 3) Материјал : Алуминиум & Пластични 4) Големина : 52mm 5) Филтер Облик : Кружни 6) Компатибилност : Било кои леќи на камерата со 58mm филтер тема Пакет се Вклучени : 52mm Дипломирал Филтер x 1 филтер случај x 1

За производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
52mm
Бренд Име:
KEFU
Тип:
филтер во боја

Слични предлози