.

.

За GoPro Додатоци 52mm Круг Круг Боја УВ Филтер Леќа за GoPro ХЕРОЈ 4 / 3+ HERO4 HERO3+

За GoPro Додатоци 52mm Круг Круг Боја УВ Филтер Леќа за GoPro ХЕРОЈ 4 / 3+ HERO4 HERO3+

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.


Карактеристики
1. Сосема нов и висок квалитет
2. Треба филтер адаптер за да го инсталирате на вашиот ХЕРОЈ камера
3. Некои едноставни техники и некои основни филтри може да направи голема разлика во вашиот изгрејсонце и зајдисонце фотографии
4. Боја леќа даваат боја и контраст подобрување, подобрување на боја и контраст, боја сатурација во целина
5. За филтер дијаметар 52mm, одговараат за Go Pro ХЕРОЈ 4 / 3+
Општи Контактот Големина на Другите Материјал Алуминиум, Стакло Компатибилност за Go Pro Херој 4, Go Pro Херој 3+
1. Ние брод на Ali Express' адресата само. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express сметка се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. 2. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, бесплатен превозот, може да биде само следи во Кина, но нема детали за следење на податоци во вашата земја. Ако сакате регистрирани превозот метод, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Aliexpress Стандард Превозот кој чини околу $2. 3. Обично ќе брод нарачката во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдено од страна на Ali Express. 4. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од времето за испорака или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од еден работен ден. 5. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Овие трошоци не се вклучени во производот цена и превозот цена.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ние секогаш нудиме висок квалитет на производот на конкурентна цена и да се обезбеди добар сервис за вас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да имате среќен шопинг искуство тука. Ви благодариме!
Животот лежи во движењата. Игра вашата зона. PULUZ е сигурен и доверлив бренд. PULUZ се фокусира на дизајн, производство, маркетинг, и испорака на камерата додатоци, како што се камерата кафез, рачни стабилизатор, батерија зафат, tripod, фото студио додатоци и така натаму. Ние имаме сопствено производство линии. Силна техничка поддршка и добар квалитет на производите се гарантира.

За производот

Калибар:
52mm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
PULUZ
Тип:
УВ Филтер
Број На Модел На:
S-DLP-0399

Слични предлози