.

.

Zomei Плоштадот филтер 150*100mm Заврши&Дипломирал ND2 4 8 16 Неутрален Густина ND филтер држач+67/72/77/82/86mm адаптер

Zomei Плоштадот филтер 150*100mm Заврши&Дипломирал ND2 4 8 16 Неутрален Густина ND филтер држач+67/72/77/82/86mm адаптер

DEN 4053.00
DEN 8105.28
-50 %

Износ
Во продавницата.

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Дебелина : 7mm
Материјал : Пластични Polyamide
За да се вклопи : Широк агол леќа над 18mm фокусна должина Филтер кеса :
Овој производ е многу корисно за вашата работа на терен. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Карактеристики :
• 100% Сосема Нов
• Има 16 слотови за да го носат леќи филтер.
• Може да Има круг филтри и квадрат Филтер (за cokin/ P/ Z). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Погоден за :
Круг филтер 25мм-100mm (како што е УВ, CPL, FLD, боја филтер и др. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.)
Плоштад филтер под 100 x 150mm (како што се Cokin / P/ Z).
• Простор-ефикасно складирање за лесна и компактна превоз без потреба за тешки или крупни случаи. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
• Произведени од издржлив најлон материјал. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Пакетот вклучува :
ZOMEI 100*150 MM GND16 ФИЛТЕР X1
ZOMEI 100*150 MM GND8 ФИЛТЕР X1
ZOMEI 100*150 MM GND4 ФИЛТЕР X1
ZOMEI 100*150 MM GND2 ФИЛТЕР X1 ZOMEI 100*150 MM ND16 ФИЛТЕР X1
ZOMEI 100*150 MM ND8 ФИЛТЕР X1
ZOMEI 100*150 MM ND4 ФИЛТЕР X1
ZOMEI 100*150 MM ND2 ФИЛТЕР X1
ZOMEI филтер Држач X1
ZOMEI АДАПТЕР X1 ПРСТЕН
16-СЛУЧАЈ филтер кеса X1
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

За производот

Калибар:
67mm, 72mm, 77mm, 82mm, 86mm
Бренд Име:
Zomei
Број На Модел На:
Неутрален Густина Плоштадот Филтер
Пакет:
Yes
Тип:
Неутрален Густина Плоштадот Филтер

Слични предлози