.

.

Snap на НД филтри set 6-pack (УВ/ND4/8/16/32/64) за DJI Mavic

Snap на НД филтри set 6-pack (УВ/ND4/8/16/32/64) за DJI Mavic

DEN 2693.00
DEN 2927.52
-8 %

Износ
Во продавницата.


Snap на НД филтри set 6-pack (УВ/ND4/8/16/32/64) за DJI Mavic Бесплатен Превозот
Екстремни светлина-тежина snap-за дизајн Тежина : ~0.7 g 0.5 mm дебели HD стакло Забавува Shutter speed за повеќе природни cinematic движење и го елиминира jello ефект Не треба да counterbalance вашиот gimbal да се избегне моторни прегреат Специјален дизајн за да се спречи филтер од расклатување

За производот

Бренд Име:
хари добро
Тип:
DJI

Слични предлози