.

.

НОВИ Оригинални LCD Екранот се Следат За Nikon D5300 ;Камера Поправка Замени делови

НОВИ Оригинални LCD Екранот се Следат За Nikon D5300 ;Камера Поправка Замени делови

DEN 537.12

Износ
Во продавницата.

задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга.Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. фабриката ПРАТКАТА 1. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија.За да се направи вашето купување искуство јасна еден,задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање. ПЛАЌАЊЕ 1.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена.Опис на производот Топло прашува : 1. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.Ние сме среќни да помогнеме. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 6 : купи производот по добиваат, се чувствуваат нешто не е во ред со производот по инсталацијата, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, нашата слободна техничко водство.

За производот

Број На Модел На:
за Nikon D5300
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Екран На Допир:
Yes
Компатибилен Бренд:
за nikon

Слични предлози