.

.

НОВИ LCD Екран Поправка на Дел за SONY Cyber-Shot DSC-HX5 DSC-H55 HX5 H55 Дигитална Камера Со Backllight

НОВИ LCD Екран Поправка на Дел за SONY Cyber-Shot DSC-HX5 DSC-H55 HX5 H55 Дигитална Камера Со Backllight

DEN 273.60

Износ
Во продавницата.

Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4. ПЛАЌАЊЕ 1. 6 : купи производот по добиваат, се чувствуваат нешто не е во ред со производот по инсталацијата, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, нашата слободна техничко водство.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal.задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете добра камера дефект, купувачи цел проценка на грешка, купи погрешно делови, ние може да не се врати, ви благодариме за вашето разбирање. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство.Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга.Ние сме среќни да помогнеме.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.

За производот

Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
за SONY Cyber-Shot DSC-HX5 DSC-H55 HX5 H55
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
За sony
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes

Слични предлози