.

.

Вистински Бела кристална топка украси K9 бела кристална топка дома фенг шуи топката украси

Вистински Бела кристална топка украси K9 бела кристална топка дома фенг шуи топката украси

DEN 1291.00
DEN 1871.52
-31 %

Износ
Во продавницата.

инчи)
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. Ние collecte ги форма лични колектор.
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас. Има префинет форми и препознатлив стил. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса. комуникации. Имаме нашата продавница во кина. инчи)
Ширина : 5 cm (2.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена . Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака.

Среќно и Среќен Наддавање
.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите. На 7-15 дена.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена.Вистински Бела кристална топка украси K9 бела кристална топка дома фенг шуи топката украси
Производ Димензии : Тежина прибл : 260 грама
Максимална : 5 cm( 2.

За производот

Тема:
Маскота
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Слични предлози