.

.

850ML Животинско фидер Говеда Овци Пиење Фонтани Свиња вода сад Животинско weaning е Силиконска брадавица Бела шише

850ML Животинско фидер Говеда Овци Пиење Фонтани Свиња вода сад Животинско weaning е Силиконска брадавица Бела шише

DEN 263.00
DEN 316.32
-17 %

Износ
Во продавницата.

850 ML шише хранење цицачи Материјал : високо квалитетни пластични (без иритирачки мирис) + силиконска брадавица Капа Боја : бела или зелена (Случаен) за Апликација : Свињи,говеда, овци, коњи и други цицачи Пакетот вклучува : шише + На силиконска брадавица ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. 2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа. 2. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Ние може да ви даде најдоброто решение.

За производот

Големина:
M
Тип:
Фарма На Животните
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Фарма На Животните Тип:
овци
Број На Модел На:
850 ML
Материјал:
високо квалитетни пластични (без иритирачки мирис) + силиконска брадавица
Име:
850ML шише хранење цицачи

Слични предлози