.

.

220V Автоматско Американски Кафе Машина За Домашна Канцеларија кафематот Мелење зрна + направи кафе+топлина за зачувување на ЕУ Приклучок

220V Автоматско Американски Кафе Машина За Домашна Канцеларија кафематот Мелење зрна + направи кафе+топлина за зачувување на

DEN 13920.96

Износ
Во продавницата.


Производ Параметри :
Име : DEGURU Кафе Машина
Модел : DCM208
Напон : 220 V/50 HZ
Моќност : 1000 W
Капацитет : 1.5 L(10 чаши)
Машина Meterial : Храна Одделение ABS
Големина : 425mm*240mm*240mm
Пакет Тежина : околу 6.3 KG
Приклучок Тип : Plug ЕУ
Кафе Машина Принцип : Капе Тип Автоматска Машина За Кафе
Функција : Кафе Американски,именување, gringding, готвење ,изолација.
Пакување Листа :
DCM208 Кафе Машина *1
Нерѓосувачки Челик Изолација Тенџере *1
Кафе Лажица *1
Прирачник За Корисникот(Кинески/Англиски) *1

За производот

Тип:
Капе Кафематот
Моќност (W):
1000W
Joyoung Модел:
KD12-K6
сертификација:
RoHS,АДС,CB,CE
Бренд Име:
Joyoung
Капацитет (Првенство):
10 чаши
Напон (V):
220v
Функција:
Кафе Американски
Број На Модел На:
DCM208
Метод На Работа:
Целосната-Автоматски
Домување Материјал:
ABS
Времето на пазарот:
Јан-15
Класификација:
Целосно автоматско

Слични предлози