.

.

Најновите Отворено Воена Тактичка Половината Пакет Рамо Molle Кампување Пешачење Торба Торбичка

Најновите Отворено Воена Тактичка Половината Пакет Рамо Molle Кампување Пешачење Торба Торбичка

DEN 768.00
DEN 1506.24
-49 %

Износ
Во продавницата.


Најновите Отворено Воена Тактичка Половината Пакет Рамо Molle Кампување Пешачење Торба Торбичка КАРАКТЕРИСТИКИ : Мулти-цел торба, може да се користи како половината пак,торба или чанта.
Издржливи најлон ранец погоден за ништо од интензивна пешачење сесија на leisurely кампување патување.
Направена од трајни висока густина полиестер ткаенини.
Површината е отпорен на вода, прав и дамка.
Многу пошта за чување.
Монтажни појас со прилагодливи брзо ослободување тока.
Надвор џеб со еден голем простор и два хаос прегради, кои се погодни за организирање на вашите работи.
Совршен за вашите активности на отворено. ДЕТАЛИ : Предмет Тип : Половината Торба
Материјали : 800 D Оксфорд Ткаенина.
Боја : CP Маскирна, Џунглата Дигитални Маскирна, ACU Дигитални, Џунглата Маскирна, Војска Зелена, Црна, Coyote Тен.
Нето Тежина : 470g
Големина : Прибл. 35*18 *14/ CM
Количина : 1pc
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

За производот

Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Број На Модел На:
Тактички Ранец
Пол:
Унисекс
Боја:
Маскирна
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Број На Модел На:
Камерата Половината Кеси

Слични предлози