.

.

Тактички Воен Ранец Molle Маскирна Торба Камп Патување Отворено Кеси

Тактички Воен Ранец Molle Маскирна Торба Камп Патување Отворено Кеси

DEN 1728.00
DEN 3386.88
-49 %

Износ
Во продавницата.


Тактички Воен Ранец Molle Маскирна Торба Камп Патување Отворено Кеси
КАРАКТЕРИСТИКИ : Комунални ранец направени со висока густина најлон материјал. 1" molle webbing на предната торбичка и во текот на ранец. Виткање дизајн пред торбичка во можност да го носат до 29" пушка AEG. Вкупно 3 големи патент и 2 велкро прегради. 20" x 12" x 5" за главната преграда, предната и задната divider, патент решетката за замрзнување, внатрешниот организатор џеб. Шише за вода џеб на двете страни. Хидратација систем подготвени и пијат цевка излез дупка на врвот на ранец. Хидратација торбичка наоѓа на задната страна се приспособат 3 L вода резервоарот. Прилагодливи рамењата, градите и половината рака. Mesh перница влошки во грбот, рамото и половината рака за одлична удобност. На рака и Д-прстен околу ранец, може да се додадете на пошта и додатоци. Велкро лепенка може да биде прикачена на предната страна. Го издржат тешките борба ситуација. Совршен за на отворено војна игра активности. ДЕТАЛИ : Тежина - 1280g Големина - 13"W x 20"H x 7"Д ГОЛЕМИНА : Мерење на Толеранција е +/- 1-3cm.
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

За производот

Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Број На Модел На:
Тактички Ранец ТАД
Дожд Маска:
No
Пол:
Унисекс
Боја:
Маскирна
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Главен Материјал:
Најлон
Големина:
13
Дожд Маска:
No
Сметководствената Функција:
Лак рамо, рака

Слични предлози