.

.

Унисекс Мажите Отворено Торба Кампување Пешачење Ранец Molle Тактички Торба Спортска Торба Нови 2017

Унисекс Мажите Отворено Торба Кампување Пешачење Ранец Molle Тактички Торба Спортска Торба Нови 2017

DEN 309.00
DEN 411.84
-25 %

Износ
Во продавницата.

Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.
Унисекс Мажите Отворено Торба Кампување Пешачење Ранец Molle Тактички Торба Спортска Торба Нови 2017
Материјал : носат-отпорни, анти-солза најлон
Димензии : Ширина 11x Висина 18x Дебелина 4cm
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни : превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети
'. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).

За производот

Капацитет:
Други
Бренд Име:
Заштитник Плус
Пол:
Унисекс
Материјал:
Најлон
Функција:
мултифункционален
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
6 EDC Molle Тактички Торба Заменик Пакет
Ранци Тип:
Надворешната Рамка

Слични предлози