.

.

45mm x9m Плетенка Јута&памук webbing Селски Hessian јута string/лента плетенка gimp занает ивица трим свадба DIY бесплатен превозот

45mm x9m Плетенка Јута&памук webbing Селски Hessian јута string/лента плетенка gimp занает ивица трим свадба DIY бесплатен превозот

DEN 863.52

Износ
Во продавницата.


Blaid јута&памук лента
Објектот Информации : материјал : јута twine&памук blaid боја : природна Diam : 45mm количина : 9yard Употреба : DIY додаток, појас декоративни, многу употреба во многу индустрии.
*** Ние имаме различни Плетенка Јута украси во нашата продавница,
ве молиме кликнете тука
ПОСВЕТЕНОСТ >>
- Испораката ќе биде направено во 4 дена.
- Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние ќе се реши тоа во прв пат.
Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.
ВРАЌАЊЕ >>
- Ние го прифаќаме производ-врати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не е
се користи во 7 дена откако ќе ги примите. Додека курир полнење треба да бидат платени од ваша страна.
Ние ќе се справиме со ова враќање во 5 работни дена по примање на враќање на производи.
- Ако производот е скршен среќа на патот, љубезно ве молиме да ни кажете веднаш, ние ќе се обиде да се поправи,
замена или враќање во 7 работни дена.
ПОВРАТНИ информации >>
Доколку сте задоволни со нашата служба, тоа е вид на вас да оставите позитивен фидбек со
5 ѕвезди. ние ќе бидеме толку благодарен за вашиот вид соработка.
- Ако постои нешто што ние не не е доволно, подобро да контактирате со нас за прв пат пред
оставете neutual или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да им даде добро решение.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
- skype : adelle.liang
- Albab trademanager : cn1000530591
За Пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. и во 48 дена во weenkend.

За производот

Тип На Производ:
Кабли
Дијаметар:
45mm
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Плетенка
Материјал:
100% Коноп
Должина:
9yard
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Обликот:
Станот
Бренд Име:
adelle
Материјал:
јута twine
Опис:
Плетенка

Слични предлози