.

.

DC 12V/24V 3 Порт Мотор Мотор трактор, Автомобил Полнач во Штекер Splitter запалка приклучок за Двојна USB Приклучок

DC 12V/24V 3 Порт Мотор Мотор трактор, Автомобил Полнач во Штекер Splitter запалка приклучок за Двојна USB Приклучок

DEN 444.00
DEN 616.32
-28 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на пари.Ние брод на сите наредби како"подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuites и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ние не сме responsiable за данок на вашата земја. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
DC 12 V/24 V 3 Порт Мотор Мотор трактор, Автомобил Полнач во Штекер Splitter запалка приклучок за Двојна USB Приклучок
Опис :
Морски одделение квалитетни компоненти.Ние снабдување со 12 месеци гаранција за сите наши објекти.1 A
Индикатор : Сина LED
Волтметар :
Работен Опсег : DC 4-24 V
Дисплеј : Црвена, Сина, Зелена Напон,Дигитален дисплеј
Запалка Приклучок За Штекер :
Оперативен Напон : DC 12 V
Fitment :
Мотор, Автомобил / Брод / ATV / UTV / Camper / Каравани / Travel Приколка итн
Пакет се вклучени :
1 x Монтажа заградата
1 x запалка приклучок за штекер
1 x USB полнач
1 x Voltmeter
1 x Додатоци торба (4 шрафови и 6 поврзување на жица глави)
1. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативни повратни информации, ако не сте задоволни со производот, ние ќе ви ги даде задоволително решение. Пет ѕвездички повратни информации ќе добие 2% попуст кога ќе го поставите нова цел.
Одговара на панели на било дебелина.Сите објектот може да се врати за размена на само.Целосна Наплата ако производот не е примен во гарантиран рок на испорака.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Широко се користи за автомобили, камиони запалка приклучок за ремонтирам делови
Големина : околу 15.Ако не сте satisfiedwhen ќе го добиете објект,ве молиме вратете го со orginal пакет рок од 7 дена за замена или пари назад.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ.Гарантиран Квалитет или Целосно Враќање на средствата.Објектот се постигне повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена,Hoever,Испорака tine дестинација зависи и од други фактори,тоа може да трае до 30 дена.
Панел монтажа со voltmeter, USB полнач за некоја d 12 volt штекер.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Врати било каков производ,само оние кои се во совршена состојба.6 cm
USB Полнач за :
Оперативен напон : 12 V
Интерфејс : 2
Излез : DC 5 V 2.

За производот

Напон:
12V
Од Моќ:
1W
Име На Модел:
CZ060
Објектот Големина:
15.2 x 4,6 х 2.6 cm
Објектот Тежина:
0.12kg
Материјал Тип:
метални+пластика
Специјални Функции:
Автомобил Полнач Мотоцикл Приклучок
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
FISHBERG
Интерфејс:
чашката
Тип:
Автомобил Полнач Мотоцикл Приклучок
Име:
Dual USB Адаптер
Модел:
Запалка Приклучок За Штекер
Производот:
Автомобил мотоцикл запалка приклучок за
Објектот:
USB Полнач за во Автомобил
feature1:
Запалка Приклучок За Штекер
feature2:
Авто USB полнач
Feature3:
автомобил voltmeter
Feature4:
Dual запалка приклучок за USB Приклучоци
feature5:
USB Автомобил, Мотоцикл запалка приклучок за Штекер

Слични предлози