.

.

2.1 Еден 12v Универзален Мотор Автомобил Брод USB Полнач за Voltmeter Штекер Чамци Двојна USB Полначот Со волтметар Адаптер 5V

2.1 Еден 12v Универзален Мотор Автомобил Брод USB Полнач за Voltmeter Штекер Чамци Двојна USB Полначот Со волтметар Адаптер 5V

DEN 388.00
DEN 479.52
-19 %

Износ
Во продавницата.


2.1 Еден 12v Универзален Мотор Автомобил Брод USB Полнач за Voltmeter Штекер Чамци Двојна USB Полначот Со волтметар Адаптер 5 V
Топло Совети :
Овој производ е за 12/24 V возила само.
Не работат на овој уред додека возите.
Карактеристики :
Краток спој / прегреат заштита.
USB излез 5 V до 2.1 A
Водоотпорен заштитен капи и USB капак.
Мултифункционален производ со волтметар, совршен за патување употреба.
Водоотпорен dustproof материјал може да се користи за ентериер и екстериер апликација.
Може да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под цртичка, или било каква рамна површина.
Широко се користи со електрична опрема за напојување : Возило,GPS, мобилен телефон, камера, mp3 (не може да се пушат)
Важат за сите USB полнење на мобилни телефони или други електронски производи. Работи на повеќе додатоци на едно време, многу удобен и лесен за употреба.
Спецификација :
Влезен напон : 12-24 V
Излезна струја : 4.2 A (2.1 A+2.1 A)
Напон откривање спектар : 6-28 V
Answer : ___________________________ Note : метод на Конекција : "+" за да се поврзете на позитивни поле; "-" негативниот пол
Пакет Се Вклучени :
За батерии 1x Двојна USB Полнач За Мотор Автомобил Брод

За производот

Бренд Име:
Urbanroad
Напон:
5V
Од Моќ:
12v
Име На Модел:
автомобил запалка приклучок за
Објектот Големина:
70mm*6mm*40mm
Објектот Тежина:
0.04kg
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
Волтметар USB полнач за во автомобил
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Интерфејс:
USB
12v двојна usb автомобил цигара за чамци:
dc 12v двојна usb полнач за во автомобил
dual usb автомобил адаптер за полнење 5v:
usb автомобил конектор за запалка приклучок адаптер
автомобил полнач со usb цигара:
автомобил полнач со usb полначот во штекер
универзален автомобил полнач со usb возило dual:
водоотпорен универзален автомобил полнач со usb возило dual
мотоцикл usb полнач за voltmeter:
автомобил usb полначот во штекер voltmeter
автомобил двојна usb напојување со полнач двојна 12v:
usb конектор за запалка приклучок за полнач

Слични предлози