.

.

20PCS/МНОГУ 45x38mm Акрилик Зглоб , perspex Транспарентен Зглоб , Plexiglass Зглоб , органско стакло зглоб ,мебел додаток

20PCS/МНОГУ 45x38mm Акрилик Зглоб , perspex Транспарентен Зглоб , Plexiglass Зглоб , органско стакло зглоб ,мебел додаток

DEN 362.00
DEN 426.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

45(А)37(Б) Транспарентен Зглоб
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

За производот

Број На Модел На:
45*37mm
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Мебел Зглоб
Пакет:
пластични кеси+картон

Слични предлози