.

.

Ретро Гроздобер Кујна Фиока Кабинет Вратата се Справи со Мебел Копчиња Хардвер Шкафот Антички Метална Школка Повлече Рачки,100*47mm,1PC

Ретро Гроздобер Кујна Фиока Кабинет Вратата се Справи со Мебел Копчиња Хардвер Шкафот Антички Метална Школка Повлече Рачки,100*47mm,1PC

DEN 106.00
DEN 149.28
-29 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Материјал:
Железо
Број На Модел На:
100*47mm
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
/
боја:
Бронза На Ѕвонење

Слични предлози