.

.

Кујната Кабинет Плакарот Дијамант Мат Повлече Справи со 128mm Шкафот Фиока Шкафче се Справува со Кристално Мебел Копчиња се повлече Црна

Кујната Кабинет Плакарот Дијамант Мат Повлече Справи со 128mm Шкафот Фиока Шкафче се Справува со Кристално Мебел Копчиња се повлече

DEN 845.00
DEN 960.00
-12 %

Износ
Во продавницата.

Кујната Кабинет Плакарот Дијамант Мат Повлече Справи со 128mm Шкафот Фиока Шкафче се Справува со Кристално Мебел Копчиња се повлече Црна
Карактеристики Едноставен и елегантен, издржливи и долготрајни. Овој стилски и модерен дизајн на овие вратата копчиња creats благородна и брилијантен дом или канцеларија за вас . Тоа е лесно да се инсталира и се идеални за украсување на вашиот фиока, кабинет, ковчегот, гардероба итн. Материјал : Цинк Легура + Кристал. Дупка растојание : 128mm Должина : околу 142mm
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Дијамант се Справи со копчиња
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Материјал:
Цинк Легура+Кристално
додаток:
со завртки
ДУПКА РАСТОЈАНИЕ:
128mm
Должина:
142mm
Ширина:
16mm

Слични предлози