.

.

96mm rustico ретро руралните керамички кујната кабинет шкафот рачки на вратите бронза фиока чевли кабинет салон копчиња се справува со 5

96mm rustico ретро руралните керамички кујната кабинет шкафот рачки на вратите бронза фиока чевли кабинет салон копчиња се справува

DEN 1915.00
DEN 2016.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби.
4) По продажба на услуги
1.
2) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Опис На Производот :
Точка Бр : JS14230
Материјали : цинк легура со керамички
Заврши : Антички месинг
Големина на :
дијаметар : 30мм висина : 25mm
Должина"142mm ширина : 20mm висина : 28mm дупка простор : 96mm(3. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Buyer Protection
.75")
Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачки
Производи Покаже :
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години.

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Руралните
Број На Модел На:
TC14230
Бренд Име:
FMHOME
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
една дупка 96mm 128mm
Материјал:
цинк легура со creamic
боја:
бронза

Слични предлози