.

.

Дупка CC 96mm/128mm/192mm/224mm сребрена боја кристал мебел справи/ се фиока повлечете/ knob/кујната кабинет се справи со knob

Дупка CC 96mm/128mm/192mm/224mm сребрена боја кристал мебел справи/ се фиока повлечете/ knob/кујната кабинет се справи со knob

DEN 90.00
DEN 96.00
-6 %

Износ
Во продавницата.

Дупка CC 96mm/128mm/192mm/224mm сребрена боја кристал мебел справи/ се фиока повлечете/ knob/кујната кабинет се справи со knob
Pls љубезно забелешки должината на завртки што треба, или да ни кажете дебелина на одборот за фиока, во спротивно ние ќе случаен испорака. Општо земено, завртки треба да се 4mm или 5mm подолго од дебелината на одборот. Информации за Рачки Како да изберете соодветен се справи? Со : Кабинетот должина Б : 30cm C : 50cm Завртки : стандардна конфигурација завртки Како да изберете соодветен завртка? Одборот дебелина 18mm 20mm 25мм 30мм 35mm Завртка должина 22mm 25мм 30мм 35mm 40mm Се справи со шопинг водич (Дупка теренот) : Еден knob 64mm 96mm 128mm 160mm 192mm 224mm Превозот метод Ако цел е од голема вредност или тешки пакет , ние ќе го испрати со Брзо се изрази , како што се Русија Изразат SPSR, Fedex, DHL, UPS-от, итн. Царина купувачот треба да биде одговорен за царина на destinantion за тоа е исклучено во нашата понуда. За превозот на трошоците За Голема цел , понекогаш превозот цена прикажани на веб-страницата не е толку точен , можете да нè контактирате за понатамошна дискусија!
Повратни информации Доколку имате некои проблеми во однос на бојата,големината,квалитетот или други проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација.Ние топло сакал да ви даде задоволително решение. Ние ќе остави позитивни повратни информации штом Aliexpress ни овозможува да ја напуштат повратни информации. Ако сте задоволни со нашите производи, топло очекува вашиот Пет-Ѕвезда повратни информации. Ние ќе работиме напорно за да ви дадат задоволителна услуга. Вашето мислење е многу важно за нас. Искрено се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за нас. Многу ви благодарам и ви посакувам добро купување. Ви благодариме за посетата на нашата продавница!

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
551

Слични предлози