.

.

2018 Жолта Мебел Кристал Се Справи Со Цинк Легура Фиока Вратата Knob Плакарот Шкафот Се Справува Кабинет Копчиња Модерна Кујна Се Повлече

2018 Жолта Мебел Кристал Се Справи Со Цинк Легура Фиока Вратата Knob Плакарот Шкафот Се Справува Кабинет Копчиња Модерна Кујна

DEN 781.00
DEN 888.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет. Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере. Карактеристики : Материјал : Кристал+Цинк Легура Боја : 10 бои Кристал дијаметар : прибл 3.0 cm База дијаметар : прибл 2.0 см Висина : околу 4.0 cm Многу малку се справува постојат 1mm грешка Пакет се вклучени : 10 x Кристал knob 10 x 25мм Завртка (други додатоци не се вклучени)

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
кристално стакло
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YZ-2010
Бренд Име:
YNIZHURE
Теренот-ред Спецификации:
Еден
Материјал:
Кристал+цинк легура
боја:
8 бои
Кристал Дијаметар:
околу 3.0 cm
База Дијаметар:
Околу 2.0 cm
Висина:
околу 4.0 cm
толеранција опсегот:
1mm

Слични предлози