.

.

Фиока Рачки Салон Се Справува Со Бамбус Бронза Повлекува Рачки / Кабинетот, Се Справува Со Кујна Хардвер

Фиока Рачки Салон Се Справува Со Бамбус Бронза Повлекува Рачки / Кабинетот, Се Справува Со Кујна Хардвер

DEN 199.00
DEN 216.00
-8 %

Износ
Во продавницата.

Фиока Рачки Салон се Справува со Бамбус Бронза Повлекува Рачки / Кабинетот, се Справува со Кујна Хардвер цената е за едно парче.
3 големини за да го изберете.
Материјал : цинк легура
Боја : бронзени
Мерења :
Помали рачки
Должина : 3.55 " (90 мм)
Дупка Проред ( центар до центар) : 2.50" (64 mm)
Кога се инсталира на справи со боди 1.00" (25мм)
Медиум рачки
Должина : 5.00" (128mm)
Дупка Проред ( центар до центар) : 3.75" (96 mm)
Кога се инсталира на справи со боди 1.00" (25мм)
Поголем рачки
Должина : 6.22"(158mm)
Дупка Проред ( центар до центар) : 5.00" (128mm)
Кога се инсталира на справи со боди 1.00" (25мм)
1 парче во polybag , завртки вклучени
Завртки вклучени .1" (25мм) долго.
Ако ви треба повеќе завртки ,plz контактирајте со нас .Јас би можел да понуди.

За производот

боја:
64mm, 96mm, 128mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ZP0110

Слични предлози