.

.

2 парчиња Ретро Антички Месинг Метал Гроздобер Фиока Копчиња Шкафот се Справи со Кујната Кабинет Office Home Етикета Рамки Носителот Повлече Рачки

2 парчиња Ретро Антички Месинг Метал Гроздобер Фиока Копчиња Шкафот се Справи со Кујната Кабинет Office Home Етикета Рамки Носителот

DEN 106.00
DEN 133.44
-21 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
2 X Шкафот Рачка
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Време На Испорака :
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.7 инчен
Примена : Кујни, Ковчегот, DIY додатоци
Answer : ___________________________ Note : завртка ноктите лесно може да се изгуби во процесот на транспорт , така и нашата испорака не вклучува завртки. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Забелешки :
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 86g
Производ Големина : прибл. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.
Спецификации :
Материјал : Метал
Производ тежина : околу. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
64mm
Број На Модел На:
ковчегот се справи со
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Метал
Производ големина:
прибл. 8.1 X 5.2 X 1.8 cm/3.18 X 2.04 X 0.7 инчен
Функција:
Метал Гроздобер Фиока Копчиња Шкафот Рачка

Слични предлози