.

.

42mm Европската Кристал Копчиња Фиока Салон Повлече справи со Кујната Кабинет Копчиња Американски Ретро Марки Деца Соба на Мебел Knob

42mm Европската Кристал Копчиња Фиока Салон Повлече справи со Кујната Кабинет Копчиња Американски Ретро Марки Деца Соба на Мебел

DEN 1183.00
DEN 1344.00
-12 %

Износ
Во продавницата.

42mm Европската Кристал Копчиња Фиока Салон Повлече справи со Кујната Кабинет Копчиња Американски Ретро Марки Деца Соба на Мебел Knob
Карактеристики име на Производ : романтични кристално стакло Мебел рачки Материјал : Цинк легура+стакло Големина : 42mm*35mm Завртки се вклучени Користи за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн.
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Име на производ:
кристал мебел копчиња
Материјал:
цинк легура+кристално стакло
Дијаметар:
4.2 cm
Висина:
3.5 см

Слични предлози