.

.

35mm Керамички Тиква Деца Спалната соба Салон Вратата Копчиња Кујна Шкафот Кабинет Гардероба Повлече Справи со Фиока Вади

35mm Керамички Тиква Деца Спалната соба Салон Вратата Копчиња Кујна Шкафот Кабинет Гардероба Повлече Справи со Фиока Вади

DEN 1009.00
DEN 1147.20
-12 %

Износ
Во продавницата.

35mm Керамички Тиква Деца Спалната соба Салон Вратата Копчиња Кујна Шкафот Кабинет Гардероба Повлече Справи со Фиока Вади
Карактеристики : најновиот високо квалитетни керамички тиква форма копчиња. Материјал : Керамички и цинк легура Големина : 35*32-милиметри Совршен за фиока ,кабинет ,ковчегот ,врата и други мебел украсени.
Слики :
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Европски
Материјал:
Керамички
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Име на производ:
Керамички тиква кабинет копчиња
Материјал:
Цинк Легура + Керамички
C. C Големина:
Една Дупка
Примена:
Совршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.
Големина:
35*32mm

Слични предлози