.

.

креативни ретро број копчиња бронза стакло Нула еден два chree четири пет шест седум осум девет може вели фиока кабинет се справува со копчиња

креативни ретро број копчиња бронза стакло Нула еден два chree четири пет шест седум осум девет може вели фиока кабинет се справува

DEN 336.00

Износ
Во продавницата.


Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker; Т/T; western union. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас.
Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена.
Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа. Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молам само да се чувствуваат слободни да Контакт со мене!
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !
-Најдобар дома декоративни хардвер,
Професионални се соберат
Ние прифаќаме мали цел ако има многу во парк
за рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понуда
Производи опис :
Јас tem no : SJ4235
Материјал : цинк легура со кристално стакло
Завршувањето на : бронзени
Големина на :
Дијаметар : 42mm Heigh;35mm
Завртки : 25мм*1pcs со 1pcs копчиња
Пакет : 1pc/ЈП торба со 22mm екипажот - 10pc/ голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме.
Услови на Испорака : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.
Повратни информации : Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот.

За производот

боја:
нула, еден, два, три, четири, пет, шест, седум, осум, девет
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
SJ4235
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
цинк легура +кристално стакло
боја:
бронза

Слични предлози