.

.

128mm Антички кафе злато кабинет справи/ се оков за Мебел,фиоки повлекува& knob(В. В: 128mm Должина:142mm)

128mm Антички кафе злато кабинет справи/ се оков за Мебел,фиоки повлекува& knob(В. В: 128mm Должина:142mm)

DEN 3312.00

Износ
Во продавницата.

Тип : Мебел Справи & Knob is_customized : Да Бренд Име : АЈ Стил : Европската Материјал : Цинк Легура DIY Материјали : Металугрија Број на Модел : СОН 6912-128 Боја : кафе злато Материјал : Цинк Легура Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) C,C : 128 мм Висина : 25 мм Дизајн : тотем Боја : кафе злато Lengh : 142 mm
Ако сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или други, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.
************************************************************************
II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
128mm
Стил:
Европски
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
СОН 6912-128

Слични предлози