.

.

10PCS Модерната Мода Кристал Рачки и Копчиња За Кабинети Фиока Шкафот Повлекува Бар (В. В.: 128mm)

10PCS Модерната Мода Кристал Рачки и Копчиња За Кабинети Фиока Шкафот Повлекува Бар (В. В.: 128mm)

DEN 1104.00

Износ
Во продавницата.

10 PCS Модерната Мода Кристал Рачки и Копчиња За Кабинети Фиока Шкафот Повлекува Бар (В. В. : 128mm)
Карактеристики Едноставен и елегантен, издржливи и долготрајни. Овој стилски и модерен дизајн на овие вратата копчиња creats благородна и брилијантен дом или канцеларија за вас . Тоа е лесно да се инсталира и се идеални за украсување на вашиот фиока, кабинет, ковчегот, гардероба итн. Материјал : Цинк Легура + Кристал. Дупка растојание : 128mm Должина : околу 142mm
Објектот Слики
Плаќање
1.Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
2.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации
Ние се извршуваат со 100% satisaction позитивни повратни информации и 5 ѕвездички. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек . Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви понудиме најдобра услуга.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и за да го реши вашиот проблем во пријателски начин. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт од порака, наместо на е-маил, ние ќе ви одговори на сите пораки во рок од 24 часа

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Дијамант Кристал се Справи со копчиња
Материјал:
Цинк Легура+Кристално
додаток:
со завртки
ДУПКА РАСТОЈАНИЕ:
128mm
Должина:
142mm
Ширина:
16mm

Слични предлози