.

.

Гроздобер Европски Стил Дрвени Вино Подарок Кутија Мебел се Справи со Копчиња Цинк Легура Бронза Тон/Злато,113*30мм,4Sets

Гроздобер Европски Стил Дрвени Вино Подарок Кутија Мебел се Справи со Копчиња Цинк Легура Бронза Тон/Злато,113*30мм,4Sets

DEN 170.00
DEN 239.52
-29 %

Износ
Во продавницата.


За производот

боја:
Жолта, Бронза
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
113*30мм
Теренот-ред Спецификации:
/
боја:
Бронза Тон;Златна Боја
Големина:
113*30mm
Материјал:
Цинк Метални Легури

Слични предлози