.

.

Салон Knob Фиока Knob се Справи со Керамички Кујната Кабинет Knob Овална Бела Сребро Мебел Врата Knob се Повлече Справи со хром порцелански

Салон Knob Фиока Knob се Справи со Керамички Кујната Кабинет Knob Овална Бела Сребро Мебел Врата Knob се Повлече Справи со хром

DEN 2064.00

Износ
Во продавницата.


Точка Бр : TC221
Материјал : Керамички со Цинк Легура
Завршувањето на : Бела /сино/сребрена /хром
Големина на :
Должина : 40mm
Hight : 30мм
ширина : 28mm
Завртка : 25мм*1cs со 1pcs knob
Производот Се Покаже :
Производи За Пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2000 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
По продажба на услуги / Плаќање & Испорака & Гаранција
1) По продажба на услуги
1.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-mail
2. Buyer Protection
2)плаќање
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
3) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 долари
Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
TC221
Теренот-ред Спецификации:
1hole
Материјал:
цинк со керамички
боја:
Бела Сребро.

Слични предлози