.

.

2 Парчиња Антички Месинг Кабинет Фиока Круг Повлекува Гардероба Кабинет Вратата Шкафот Knob Се Справи Со Шарени Птици Шема

2 Парчиња Антички Месинг Кабинет Фиока Круг Повлекува Гардероба Кабинет Вратата Шкафот Knob Се Справи Со Шарени Птици Шема

DEN 252.48

Износ
Во продавницата.


Опис :
- 100% Сосема Нов & Висок Квалитет.
- Креирање на декоративни чувства да салон фиоки, кабинети, врати и повеќе со овој knob.
- Апсолутно симпатична и одличен начин да се reface постоечки парче на мебел.
- Уникатен дизајн со прекрасна гледа копчиња. Стандардни завртки е спроведен со knob.
- Направени од цинк легура, трајни и практична
Спецификација :
- Дијаметар : Прибл. 36mm/ 1.42 инчен
- Висина : Околу. 27mm/ 1.06 инчен
- Материјал : Цинк легура
- Шаблон : Птици
- Боја : Антички Месинг
Пакетот Вклучува :
2 Парчиња Фиока Knob
2 Парчиња Монтажа Завртки
Answer : ___________________________ Note :
Забелешка : ве Молиме земете предвид должината на завртки ние обезбедуваме е за 27mm, ако тие не ги задоволуваат вашите потреби и барања, ќе треба да се купи завртки со себе.

За производот

Бренд Име:
Baoblaze
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob

Слични предлози