.

.

Мат Црна Кујна Фиока Вади Рачки За Гардеробер Или Кабинет(В. В.: 128mm, L:140mm)

Мат Црна Кујна Фиока Вади Рачки За Гардеробер Или Кабинет(В. В.: 128mm, L:140mm)

DEN 132.00
DEN 146.40
-10 %

Износ
Во продавницата.


* Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Прикажи ги Моите Други Предмети За Продажба ја Посетите Мојата D&F Hardwar Продавница ме Додадете на вашата Омилена Продавачи
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.cn/
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.COM ТНТ 5-7 ДЕНА WWW. : 128mm
L : 140mm
Материјал : Железо
Пакување : Независен , транспарентен кеси
Поле на примена : за чевли bookcase гардероба фиока кревет кабинетот и мали врати
Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме.COM EMS 7-10 ДЕНА WWW. Тоа?s својата чест и одговорност.
* Ве молиме наведете ја вашата е-мејл адреса, кога ќе побарате прашање преку Ali Express. Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба.
Купувачот Го Плати Превозот Цена
Продавачот Го Плати Превозот Цена
Фото Doc. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.COM FEDEX 5-7 ДЕНА WWW.
* Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од еден работен ден.COM Кина Пост Воздух Парцела 10-30 ДЕНА intmail. Време на испорака : ПРЕВОЗНИКОТ ИМЕ ВРЕМЕ на ИСПОРАКА за СЛЕДЕЊЕ СЛУЖБА DHL 5-7 ДЕНА WWW. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.COM ПРОЗОРЦИ 5-7 ДЕНА WWW.

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
128mm
Бренд Име:
EXQUISITO HOGAR
Стил:
Американскиот
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
KE051-128FB
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Слични предлози