.

.

10Pcs полски Кабинет Фиока Повлече справи и knob(В. В.: 96mm L:115mm)

10Pcs полски Кабинет Фиока Повлече справи и knob(В. В.: 96mm L:115mm)

DEN 1872.00

Износ
Во продавницата.


Ако сакате да купите сличен или различен тип на кристал копчиња или се справува во различни бои, во различни големини, како 40mm или други, ве молиме да ја посетите мојата Ali Express продавница за да ги видите, нивните спецификации и нивните неверојатни цени.
************************************************************************
II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволство да одговориме на вашите барања во било која количина.

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Бренд Име:
UNILOCKS
Стил:
Модерна
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
R-рачка-96-10
Материјал:
Цинк Легура
Заврши:
четка
Тип:
Мебел Справи & Knob
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
В. В:
96 mm
Lengh:
115 mm
дизајн:
Semicircle
Ширина:
20 mm
Висина:
20 mm

Слични предлози