.

.

Школка се справи со метална рачка фиока вади гроздобер медицина кабинет се справи со semicircle KF183

Школка се справи со метална рачка фиока вади гроздобер медицина кабинет се справи со semicircle KF183

DEN 1921.00
DEN 3148.80
-39 %

Износ
Во продавницата.


· Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Add to Wish List".
· Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил порака или Трговија Менаџер, Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.
б) ве Молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Поддршка Aliexpress Зачувам.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.
Школка се справи со метална рачка фиока вади гроздобер медицина кабинет се справи со semicircle KF183
Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. Ако во 14 дена,можете да разменувате предмети,и што можете да направите како оваа :
Чекор 1) E-mail на нас во рок од 7 работни дена или разговор со нас од страна на Трговија со Датот.
Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
Кога ќе добиете предмети вашиот нареди, во рок од 24 часа ,ве молиме проверете внимателно,ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било peoblems.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.
Чекор 3) се Врати ставки за да ни со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена. Овие трошоци се на купувачи одговорност. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, тоа се смета како се користи и ние нема прашање што било наплата или замена.

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Број На Модел На:
KF183
Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Акрилик
Тип:
Мебел Справи & Knob

Слични предлози