.

.

Голем Тиква Форма Мебел Knob Хардвер Керамички Фиока Повлече Кабинет Knob Флорални Шема Дома Декор Шкафот Вратата Повлечете се справи со

Голем Тиква Форма Мебел Knob Хардвер Керамички Фиока Повлече Кабинет Knob Флорални Шема Дома Декор Шкафот Вратата Повлечете се

DEN 1183.00
DEN 1344.00
-12 %

Износ
Во продавницата.

Голем Тиква Форма Мебел Knob Хардвер Керамички Фиока Повлече Кабинет Knob Флорални Шема Дома Декор Шкафот Вратата Повлечете се справи со
Карактеристики :
најновиот високо квалитетни керамички тиква форма копчиња. Материјал : Керамички и цинк легура Големина : 50mm*40mm Совршен за фиока ,кабинет ,ковчегот ,врата и други мебел украсени.
Слики :
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Бренд Име:
KUNGSPHAN
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Керамички
Име на производ:
Керамички тиква кабинет копчиња
Материјал:
Цинк Легура + Керамички
C. C Големина:
Една Дупка
Примена:
Совршен за фиока , кабинет ,ковчегот ,врата и др.
Големина:
50mm*40mm

Слични предлози