.

.

96mm гроздобер бронза салон се справува со копчиња руралните скок керамички фиока кабинет копчиња повлекува 3.75 ретро оков за мебел рачки

96mm гроздобер бронза салон се справува со копчиња руралните скок керамички фиока кабинет копчиња повлекува 3.75 ретро оков за

DEN 1632.00

Износ
Во продавницата.

: ms96
Материјал : цинк легура со керамички
Завршувањето на : бронзени
големина
Должина : 125mm heigh : 30мм дупка простор : 96mm(3.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker; Т/T; western union.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. ви благодарам !)
Услови на Плаќање : Сега прифаќање Alipay & Pay Pal Запад Унија TT; Alipay prefered! Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата.
П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.75") На
Должина : 115mm Heigh : 25мм Дупка простор : 96mm(3. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ви благодарам многу за вашата соработка. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена.
Услови на Испорака : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.

За производот

боја:
B, C, D
Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
MS96
Теренот-ред Спецификации:
една дупка 96mm
Материјал:
цинк легура со керамички
боја:
бронза

Слични предлози