.

.

6 x Кристално Стакло Јасно Рачки на вратите 30мм Фиока Кујна Сребро алатки

6 x Кристално Стакло Јасно Рачки на вратите 30мм Фиока Кујна Сребро алатки

DEN 387.84

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со двете 25мм и 30мм Завртки
Димензии : 34mm Дијаметар 30мм Кристална Топка Длабочина, 40mm Длабочина вклучувајќи база
Супер квалитет и многу светкавиот!
Направени од квалитетни K9 Кристално Стакло
Ако сакате, тогаш не гледам понатаму, овие прекрасни копчиња ќе ги ажурира било уморни мебел или да му даде вашата кујна шкафове некој гламурозен преуредување без големите цената!
Многу Шик, многу сега!
На Mabel вратата knob е направен од намали кристално стакло и карактеристики на хром база.
Димензиите се како што следува Дијаметар 34mm, Длабочина 40mm (вклучувајќи ја и базата).
Секој Кристал е заградена и доаѓа со 25мм и 30мм болт подготвен да бидат поправени до вашата посакувана врата или објект на мебел.

За производот

Бренд Име:
WOLFHEAD
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
кристално стакло
Број На Модел На:
SZ-EWS-I016722
is_customized:
Yes
Тип:
Мебел Справи & Knob

Слични предлози