.

.

5pcs M10 x 35mm црна или црвена Топка Knob Навој 10мм 35mm Топка со Дијаметар Bakelite Црна Топка на Менувачот Knob за алатни машини

5pcs M10 x 35mm црна или црвена Топка Knob Навој 10мм 35mm Топка со Дијаметар Bakelite Црна Топка на Менувачот Knob за алатни

DEN 122.00
DEN 143.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

црна или црвена Топка Knob Лост Knob за алатни машини
Тема szie М8
топка со дијаметар 30мм

За производот

боја:
m10 црна боја, m10 црвена боја
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M10x35
Тип:
Мебел Справи & Knob
Материјал:
Пластични

Слични предлози