.

.

2 парчиња Рачки за Мебел Цинк Легура Црна Рачки Повлече за Кујната Кабинет Фиока 64mm Дупка Теренот Мебел Рачка

2 парчиња Рачки за Мебел Цинк Легура Црна Рачки Повлече за Кујната Кабинет Фиока 64mm Дупка Теренот Мебел Рачка

DEN 319.00
DEN 409.44
-22 %

Износ
Во продавницата.


2 парчиња Рачки за Мебел Цинк Легура Црна Рачки Повлече за Кујната Кабинет Фиока 64mm Дупка Теренот Мебел се Справи со Спецификација Име на Производ се Справи со Боја Црна Севкупната Должина(appr.) 102mm Дупка Теренот(appr.) 64mm Дупка Теренот Тежина 40g/pc Материјал Цинк Легура Пакет 2 парчиња Мебел Рачки
За повеќе Мебел Рачка, ве молиме Кликнете на правото големина во следните слики.

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
64mm
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
FuWell
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
64mm Дупка Теренот црна
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
се справи со
Име:
рачки за мебел
Употреба:
Фиока Кабинет Кујнски Мебел се Справи со костец
Пакет:
2 парчиња мебел рачки

Слични предлози