.

.

Екстра Голема Врата Се Справи Со Црна Сребро Шкафот Се Справува Со Оков За Мебел Фиока Рачки Дома Декоративни Кујната Кабинет Повлекува

Екстра Голема Врата Се Справи Со Црна Сребро Шкафот Се Справува Со Оков За Мебел Фиока Рачки Дома Декоративни Кујната Кабинет

DEN 168.00
DEN 182.40
-8 %

Износ
Во продавницата.

Екстра Голема Врата Се Справи Со Црна Сребро Шкафот Се Справува Со Оков За Мебел Фиока Рачки Дома Декоративни Кујната Кабинет Повлекува
Цената е за едно парче.
5 големини за да изберете од.
Материјал : цинк легура
Боја : Црна + Сребро.
Мерења :
1.
Должина : 8.3" (210 mm)
Висина : 1.0" (25 mm)
Дупка Проред (центар до центар) : 7.55" (192 mm)
2.
Должина : 7.0" (180 mm)
Висина : 1.0" (25 mm)
Дупка Проред (центар до центар) : 6.3" (160 mm)
3.
Должина : 5.8" (147 mm)
Висина : 1.0" (25 mm)
Дупка Проред (центар до центар) : 5.0" (128 мм)
4.
Должина : 4.5" (115 mm)
Висина : 1.0" (25 mm)
Дупка Проред (центар до центар) : 3.75" (96 mm)
5.
Должина : 3.3" (84 mm)
Висина : 1.0" (25 mm)
Дупка Проред (центар до центар) : 2.5" (64 mm)
Завртки вклучени. Должина 1.0" (25 mm).
Ве молиме посетете ја оу р sho p f или повеќе копчиња :
http : //www.aliexpress.com/store/1483036

За производот

боја:
64mm, 96mm, 128mm, 160mm, 192mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Бренд Име:
MFYS
Број На Модел На:
4243
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка

Слични предлози